خدمات نصب و راه اندازی

 

 

استفاده از خدمات نصب و راه اندازی الیت کالا

ارایه خدمات در الیت کالا در دو حوزه تقیسم بندی میشود :

  1. خدمات در مقیاس کوچک
  2. خدمات در مقیاس بزرگ

خدمات در مقیاس کوچک

خدمات در مقیاس کوچک شامل نصب و راه اندازی پکیج های آماده خریداری شده از الیت کالا می باشند که بطور معمول برای محیط های با متراژ پایین و با پیچیدگی کمتر طراحی شده اند.

با توجه به نیاز برخی از کاربران محترم به خدمات نصب و راه اندازی پکیج های خریداری شده الیت کالا جهت سهولت انجام امور مذکور و رفاه حال مشتریان ارجمند اقدام به عقد قرارداد با گروه ها و شرکت های مجرب فعال در زمینه خدمات نصب و راه اندازی در شهرهای مختلف کشورنموده است.

مشتریان الیت کالا می توانند جهت استفاده از این خدمات در هنگام خرید گزینه ارسال نصاب را انتخاب نمایند تا از هزینه و زمان ارسال تیم نصاب به محل پروژه خود اطلاع پیدا کنند.

منظور از گروه های اجرایی، گروه دوم است و شرکت نصب کننده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که خدمات خود را در وب‌سایت الیت ‌کالا عرضه کرده، به فروش می رساند. همچنین اعتبار گروه های اجرایی توسط الیت ‌کالا بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می‌شود.

الیت کالا در متعهد است که تمامی بررسی های لازم فنی و سوابق اجرایی گروههای اجرایی را مورد بررسی قرار داده و مشتریان می توانند با خیالی آسوده از این خدمات استفاده نمایند.

تعهدات گروههای اجرایی

گروههای اجرایی انجام صحیح و دقیق خواسته مشتریان را در كوتاه ترین زمان ممكن ضروری دانسته ، تعهد می نمایند تا ضمن حفظ حقوق ایشان از اتلاف وقت مشتریان در مراجعه به بخشهای مختلف جلوگیری نمایند.

گروههای اجرایی وظیفه دارند تا با رعایت ادب، احترام و تواضع به ارائه خدمات به مشتریان بپردازند.

گروههای اجرایی وظیفه دارند تا ضمن همكاری در ارائه خدمات مشاوره ای به مشتریان، هرگونه اطلاعات مورد نیاز آنان را با توجه به قوانین و مقررات داخلی شركت فراهم آورند.

گروههای اجرایی كوشش خواهند نمود تا خدمات خود را با شیوه ای مناسب و با كیفیت مطلوب در اختیار مشتریان قرار دهند.

گروههای اجرایی كوشش خواهند نمود تا با رعایت نظم ، آراستگی و برقراری ارتباط شایسته و صمیمانه با مشتریان حضور آنان را در جمع خویش مغتنم شمارند.

خدمات نصب و راه اندازی از رویه خرید کالا مجزا بوده و در پیش فاکتور مجزا به مشتریان عزیز اعلام هزینه می شود، همچنین این حق برای مشتری محفوظ است که تا 24 ساعت پیش فاکتور خدمات را لغو و یا تایید کند.

ارسال تیم نصب اززمان سفارش بین 2 تا 4 روز کاری می باشد.

هزینه خدمات درفاکتور درج می‌شود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی زمان اتمام پروژه تخلف محسوب می‌شود.

مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، ، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشندگان است.

فاکتور کالاهایی که توسط گروه های اجرایی در سایت عرضه می‌شود، در صورت درخواست خریدار توسط فروشنده ارسال می‌شود.

ارایه گارانتی شامل خدمات نصب نمی گردد و فقط کالای مورد استفاده از سوی شرکت گارانتی کننده شامل گارانتی شرکت گارانتی کننده می باشد.

الیت کالا هیچ مسئولیتی در قبال عملکرد صحیح و یا مورد انتظار در مورد خدمات ارائه شده توسط گروه های اجرایی ندارد.

 

خدمات در مقیاس بزرگ

منظور از خدمات در مقیاس بزرگ پروژه هایی است که به لحاظ ابعاد پروژه و پیچیدی های فنی امکان تعریف با پکیج های آماده در الیت کالا ندارند و نیاز به مشاوره ، بازدید و طراحی دارند.

دپارتمان فنی الیت کالا آمادگی دارد تا در صورت نیاز کارفرما و تعریف پروژه های از این دست در فرم پروژه و یا تماس با بخش پشتیبانی فنی خدمات خود را ارایه نماید.

تیم فنی الیت کالا مجموعه ای دانش محور ، متشکل از نیرو های متخصص و با سابقه در صنعت حفاظت و امنیت، الکترونیک و فناوری اطلاعات است. این شرکت با بهره گیری از مزیت ناشی از نیرو های با تجربه و پر انگیزه خود و دانش فنی درباره محصولات تامین کنندگان مختلف موفق شده است خود را به عنوان یک ارائه دهنده راه حل های مختلف در زمینه امنیتی مطرح نماید.

الیت کالا با داشتن کادری مجرب و هم چنین متخصصینی حرفه ای در زمینه ی نصب و راه اندازی سیستم های حفاظتی امنیتی  و دوربین های مدار بسته در کمترین زمان ممکن طرح و ایده ی مورد نظر شما را اجرایی کرده و به بهترین نحو ممکن آن را انجام می دهد.
مشاوره، طراحی، نصب و پشتیبانی پروژه های نظارتی و امنیتی جهت کلیه ارگانها و سازمانهای دولتی و خصوصی، کارخانجات، کارگاه‌ها، مدارس، بیمارستانها، پاساژها، فروشگاهها، ساختمانهای مسکونی، پارکینگها و …

واحد مشاوره و طراحی

شرکت الیت کالا جزء اولین شرکت هایی بوده است که به پروژه های نظارت تصویری نگاه ویژه داشته اند.

واحد مشاوره و طراحی گروه اوان جهت برآورد کامل پروژه بوجود آمده است. به دلیل ایجاد یک ساختار مناسب روش طراحی شرکت در سه مرحله پایه گذاری گردیده است:

مرحله اول:

در این مرحله کارشناسان فروش گروه اوان از محل سایت بازدید به عمل آورده و برآورد کلی  پروژه را انجام می دهند.
مراحل اساسی در فاز صفر به شرح ذیل می باشد:
نیازسنجی مشتری
توضیحات فنی سیستم ها
مقایسه امکانات فنی برندها
برآورد تعداد دوربین و نوع توپولوژی پروژه
برآورد واحد فنی مهندسی از پروژه

مرحله دوم:

فاز یک: در این مرحله با توجه به دیتاهای ارسال شده از مرحله اول لیست تجهیزات مورد نیاز به  همراه مشخصات بستر سازی برآورد می شود. در این مرحله کارفرما حدوداً با رقم پروژه به همراه توضیحات فنی و جانمایی دوربین ها آشنا می شود. در پروپوزال ارائه شده در این مرحله موارد ذیل به اطلاع کارفرما رسیده می شود:
طراحی سایت پروژه بر اساس نقشه
جانمایی دوربین ها در نقشه
وضعیت زاویه و پوشش تصویری و نقاط کور در پروژه
لیست تجهیزات دوربین و متعلقات
ارسال پیش نویس قرارداد و شرایط گارانتی

مرحله سوم:

فاز دوم: در این مرحله پس از تأیید کارفرما برای طرح ارائه شده قرارداد فروش نصب و اجراء ارسال می  گردد و مرحله نصب و اجراء آغاز می گردد.
در مرحله سوم و در پایان کار موارد ذیل به اطلاع کارفرما می رسد:
تهیه کتابچه پروژه
نقشه مسیر عبور کابل ها و نحوه ارتباط بستر سازی
ارائه As Built کار و نحوه ارتباط دوربین ها
شناسنامه کار
اصطلاحات کاربردی
پروژه اجراء شده
امکانات نرم افزار
نحوه کارکرد نرم افزار
سوالات متداول
ارائه فرم سطح رضایتمندی مشتریان OCSP یا Oone Customer Satisfaction Plan
ارسال فرم تماس های دوره ای و فرم های گارانتی
معرفی پشتیبان جهت گارانتی
بازدیدهای ماهیانه