درباره ما

الیت کالا

در سایه ی توجهات خداوند متعال شرکت ویرا پرداز هوبر در سال ۱۳۹۲ ، توسط جمعی از دانش آموختگان دانشگاه های معتبر در رشته های مهندسی الکترونیک، مخابرات و کامپیوتر، با نام الیت کالا آغاز به کار کرد. ایده اصلی تشکیل این مجموعه، یکپارچه سازی و بهره برداری از دانش و تجربه ی کسب شده توسط اعضا جهت ورود به عرصه ی ICT و امنیت کشور با رویکردی نوین بوده است. با توجه به اینکه کشور ما جزء کشور های در حال توسعه در این زمینه محسوب می شود، سعی داشته ایم که در کنار سایر همکاران خود، با تکیه بر انگیزه ی بالای اعضای شرکت برای دستیابی به دانش های نوین، از این منظر پاسخگوی بخشی از نیاز های بازار به تکنولوژی های ارتباطی جدید باشیم. خدمات شرکت شامل فروش و خدمات پس از فروش سیستم های نظارت الکترونیکی و تجهیزات رایانه ای با برند های برتر موجود در بازار کشور است .

خط مشی الیت کالا

حرکت بر پایه مشتری مداری و بر مبنای دانش محوری ونیز استفاده از مشاورین و متخصصان زبده در زمینه های مورد نیاز مشتریان و شرکت.

ارائه خدمات و محصولات سفارشی در جهت برآورده شدن هرچه بیشتر انتظارات مشتریان و توجه ویژه به پیشنهادات و نظرات دریافتی از مشتریان گرانقدر شرکت در جهت ارتقای کیفیت و رضایت مندی مشتریان .