با دوربین مداربسته بیسیم الیت کالا

هزینه کابل ، کابل کشی و نصاب دوربین مداربسته را فراموش کنید

دوربین مداربسته بی سیم تحت شبکه با حفظ استانداردهای امنیتی دوربین های کابلی به شما این امکان را میدهد که بتوانید دوربین ها را بدون محدودیت کابل کشی در هر نقطه که تنها برق در دسترس باشد نصب کنید .

دوربین مداربسته بی سیم تحت شبکه به راحتی به شبکه بیسیم داخلی متصل می شود و علاوه بر تامین امنیت به کاربر این امکان را می دهد که بدون استفاده از دستگاه رکوردر از راه دور با تلفن هوشمند، تبلت یا رایانه ، تصویر و صدای محیط را ببیند و بشنود

BABY CAMERAS

دوربین های نظارتی و مراقبت از کودکان

دوربین مداربسته بیسیم مراقبت از منزل و کودک نسل جدیدی از دوربین ها هستند که با امکانات کاربردی نظیر کیفیت تصویر HD ، صدای دوطرفه جهت شنیدن صدای محیط و صحبت کردن همزمان از راه دور ، اتصال مستقیم به اینترنت ، قابلیت ضبط تصاویر روی مموری کارت ، چرخش 360درجه قابل کنترل و ... به شما امکان میدهد از راه دور منزل و یا فرزندان خود را تحت نظر داشته باشید .

خرید از فروشگاه

wireless ip camera kit

پکیج های دوربین مداربسته بیسیم

پکیج های دوربین مداربسته بیسیم مجموعه ای از دستگاه رکوردر و دوربین ها هستند که توسط برندهای مختلف سازنده با توجه به استانداردهای ارتباطی و تصویری به کار رفته در دوربین ها و دستگاه رکوردر بصورت کیت کنار هم قرار میگیرند تا بتوانند بهترین کیفیت را مطابق با استاندارد سازنده در اختیار کاربر قرار دهند .

نصب و راه اندازی سیستم به دلیل استفاده از دوربین و دستگاه با یک برند نیاز به دانش فنی ندارد و به سادگی پس از روشن شدن به صورت plug & play به دستگاه معرفی شده و آماده به کار میباشند

خرید از فروشگاه